Tez Merkezi Nedir?

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Tez Merkezi Nedir

Tez merkezi; öğrencilerin, öğretim görevlilerinin ve akademisyenlerin tez hazırlama konusunda eksiklerini kapatan firmalara verilen genel bir isimdir. Tez merkezi genellikle tez hazırlama konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir. Alanında uzman bir tez merkezi her seviyeden tez yazabilmelidir. Yeterince iyi olmayan bir tez merkezi sizleri büyük ölçüde hayal kırıklığına uğratacaktır.

Bizler alanında uzman akademisyenlerimiz ve profesyonel yazarlarımız sayesinde siz değerli arkadaşlarımıza en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Aramızda oluşacak olan bağın son derece güvenilir ve şeffaf olabilmesi adına sizlere “Ücretsiz Ön Danışmanlık” hizmeti sağlamaktayız. Bu hizmetimiz sayesinde siz değerli müşterilerimizin aklında oluşan veya oluşabilecek olan soru işaretlerini yok etmeyi hedeflemekteyiz.

İnternet üzerinde birçok tez merkezi bulmanız mümkündür. Fakat bu hizmeti Türkiye’de kurumsal olarak ve vergi numarasıyla birlikte yapan tek kuruluş olduğumuzu sizlere belirtmek isteriz. Merkezimiz Sivas ilinde bulunsa da online hizmetimiz sayesinde Türkiye’nin dört bir yanına rahat bir şekilde ulaşmaktayız. Günümüzdeki tezlerin tamamı dijital ortamda hazırlandığı için mesafelerin herhangi bir önemi bulunmamaktadır.

Tez Merkezi Hizmetlerimiz

Tez Merkezi Hizmetlerimiz

Tez Merkezi Hizmetlerimiz

Siz değerli müşterilerimiz için birbirinden farklı ve profesyonel birçok hizmetimiz bulunmaktadır. Bünyemizde çalışmakta olan kişilerin tamamı profesyonel ve hâli hazırda akademisyenlik kariyeri olan kişilerdir. Buna ek olarak profesyonel yazar arkadaşlarımız da ekibimize dahildir. Bundan dolayı bizlerden alacağınız tez danışmanlık hizmetinden memnun kalmama gibi bir durum söz konusu değildir. Oluşabilecek herhangi bir problem karşısında anında çözüm önerileri sunarak problemi ortadan kaldırılabiliriz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde diğer tez merkezi firmalarından daha farklı bir konumda olduğumuzu düşünmekteyiz.

Vermiş olduğumuz hizmetler aşağıdaki gibidir:

 1. Doktora Tezi Hazırlama
 2. Yüksek Lisans Tezi Hazırlama
 3. Lisans Tezi Hazırlama

Yukarıda sıralanan üç hizmet bizlerin sizlere sunduğu ana hizmetlerimizdir. Tabii ki hizmetlerimiz bunlarla sınırlı değildir fakat diğer hizmetlerimiz müşterilerimizin isteğiyle şekilleneceğinden dolayı tarafımıza ulaşarak öğrenmeniz gerekecektir. Örnek vermek gerekirse, tezinizi yabancı dilde hazırlamak isteyebilir ve bu konuda danışmanlığa ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu noktada siz değerli müşterilerimize profesyonel destek sunma imkânımız bulunmaktadır. 2015 senesinden bu yana tez danışmanlık hizmeti vermekte olduğumuzun ve bünyemizde 112 adet akademisyenin olduğunu belirtmek isteriz.

Tez Yazdırma ve Tez Danışmanlığı

Tez Merkezi olarak siz değerli müşterilerimize profesyonel ve eksiksiz bir şekilde danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Bu hizmetimizi satın alıp da mutsuz olan kimse bulunmamaktadır. Dilerseniz sitemizin ana sayfasında bulunan “Öğrenciler Ne Diyor?” kısmını inceleyerek bizlerle hemfikir olabilirsiniz. Bizlerin tek amacı siz değerli öğrencilerimizi ve müşterilerimizi hedeflediği noktaya ulaştırmaktır. Bizleri tercih ederek hedefine ulaşmış binlerce öğrenci bulunmaktadır.

Tez yazdırma ve tez danışmanlığı konusunda merak edilen birçok nokta bulunmaktadır. Bu noktalar genellikle dış etmenlerden kolay bir şekilde etkilenmektedir. Bundan dolayı internet sitemizde vereceğimiz bilgiler kısa sürede güncelliğini yitirecektir. Kurumsal bir firma olduğumuzdan dolayı internet sitemizde güncelliğini yitirmiş bilgiler bulunmasını istememekteyiz. Bunun kimseye katkısı olmayacağı gibi karşılıklı olarak iki tarafa da olumsuzlukları olacaktır. Böyle bir durumun oluşmaması için bu tarz hassas bilgileri tarafımıza ulaşan kullanıcılar ile paylaşmaktayız. Dilerseniz sizler de sitemizde bulunan iletişim kanallarını kullanarak bizlere ulaşabilir ve bu tarz bilgilerin tamamına sahip olabilirsiniz. Tez Danışmanlık merkezi firmalarının içinde aradığınızı hâlen bulamadıysanız endişelenmenize gerek yok. Bu sayfaya ulaştıysanız doğru yoldasınız diyebiliriz.

Tez Konu Belirleme ve Araştırma Hizmetleri

Tez merkezi olarak siz değerli öğrencilerimizin hangi konularda zorluk çektiğini net bir şekilde biliyoruz. Bundan dolayı daha çok bu noktalara yönelik çalışmalar gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Yaptığımız analizlere göre tarafımıza başvuran öğrencilerin büyük bir çoğunluğu tez konu belirleme ve araştırma aşamasında sıkıntı çekmektedir. Bizler bunu fark ettiğimizden dolayı doğrudan tez konusu belirleme ve bu konuyu araştırma hizmeti sağlamaktayız.

Yani eğer aklınızda belirli bir konu bulunmuyorsa bizlere başvurarak alanınızla ilgili ve ilgi çekici bir konu bulmamızı isteyebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz için bununla da sınırlı kalmıyor ve bulduğumuz konuyu derinlemesine araştırıyoruz. Böylelikle sizlere özel bir yol haritası çıkarmış oluyoruz. Aynı zamanda bunu yaparken kaynak listesini de hazırladığımız için sizlere pek bir iş kalmıyor. Yalnızca belirtilen kaynaklara gidip tezinizi yazmaya başlıyorsunuz.

Yani kendinizi kaybolmuş hissediyorsanız, tezinize hâlen başlayamadıysanız ve nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Bu konuda daha önce hizmet verdiğimiz kişilerin hakkımızda ne düşündüğünü merak ediyorsanız sitemizin an sayfasını inceleyebilirsiniz. Bu sayede aramızda oluşacak olan bağın temelleri daha sağlam bir şekilde atılmış olacaktır.

Tez Düzenleme ve Formatlama İşlemleri

Öğrencilerin büyük bir çoğunluğu tez kılavuzuna doğru bir şeklide göz atmaz, incelemez veya dikkate almaz. Bundan dolayı ortaya çıkan tezin format kısmında büyük hatalar meydana gelir. Bu hataların büyük bir çoğunluğu yanlış ölçü kullanımı, yanlış font ve font büyüklüğü kullanımı gibi sorunlardır. Aslına bakılırsa fazla büyük sorunlar değildir fakat tezin yazıldığı programı kullanmayı bilmeyen kişiler sorunu fark ettiğinde tezdeki hataların her birini teker teker bulup düzeltmeye çalışmaktadır. En kısa tezin 20 – 50 sayfa aralığında olduğunu düşünürsek bu işlemin ne kadar fazla zaman alacağını anlayabilirsiniz.

Tez Merkezi olarak bizler bu alanda uzman olduğumuzdan dolayı sizlerin tezini kısa bir sürede düzenleyebilir ve uygun formata sokabiliriz. Unutmayın ki en iyi ihtimalle haftalarınızı verdiğiniz teziniz yalnızca yazım hatalarından veya uygun formatta olmadığından dolayı reddedilebilir. Böyle bir şeyin fazlasıyla can sıkıcı olduğunu düşünürsek teziniz jüri önüne çıkarmadan önce bizlere ileterek kontrolünü yaptırabilirsiniz. Eğer yazım hataları, anlatım bozuklukları veya format hataları bulunuyorsa bu alanlarda çalışmalar yaparak tezinizi kusursuz bir duruma getirebiliriz.

Neden Tez Merkezi İş Birliği Yapmalısınız?

Tez Merkezi markası olarak bizlerle neden iş birliği yapmanız gerektiğini açıklamak istiyoruz. Bizlere ulaşan birçok müşteri bu soruyu tarafımıza yöneltiyor. Dilerseniz aşağıdaki alan göz atarak sorunuzun cevabını en net ve kısa şekilde alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için sitemizde bulunan iletişim kanallarını kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz:

 1. Türkiye sınırları içinde bu hizmeti vergi numarasıyla birlikte sunan ilk ve tek firmayız.
 2. 2015 senesinden bu yana aktif olarak hizmet vermekteyiz. Yani bu alanda oldukça tecrübeliyiz.
 3. Tüm bunlara ek olarak bünyemizde bulunan 112 hocamızın tamamı hâli hazırda akademisyenlik hizmeti veren ve alanında profesyonel kişilerdir.
 4. Ayrıca 7/24 bizlere ulaşabilir ve aklınıza takılan bütün soruları sorabilirsiniz. Yani birçok tez merkezi gibi işi aldıktan sonra müşteriye verilmesi gereken önemi unutmamaktayız.
 5. Geçmişten bu yana birbirinden farklı binlerce öğrenciyle çalışmış bulunmaktayız. Ülkemizde bulunan bütün üniversiteler için tez yazım danışmanlığı vermekle beraber bu hizmetlerimizin tamamında %100 memnuniyeti yakaladık.

Bizleri tercih etmeniz için yukarıdaki beş temel maddenin yeterli olduğunu düşünmekteyiz. Fakat “Bunlar benim için yeterli değil.” derseniz bizlere ulaşarak daha detaylı bilgi almayı talep edebilirsiniz. “Ücretsiz Ön Danışmanlık” hizmetimiz sayesinde siz değerli müşterilerimize merak ettiği bütün bilgileri ulaştırmaktayız.

Profesyonel ve Deneyimli Ekip

“Yılların vermiş olduğu tecrübe” ifadesi bizim için biçilmiş bir kaftan gibidir. 2015 senesinden bu yana aktif olarak tez merkezleri arasında bulunmaktayız. Bundan dolayı tecrübe konusunda bizden iyisi yoktur desek pek de abartmış olmayız. Buna ek olarak bizimle çalışan hocalarımızın tamamı alanında uzman kişilerdir. 112 adet hocamızın olduğunu öğrenen birçok kişi için bu oran dudak uçuklatmak için yeterli olmaktadır.

Aklınıza gelen her konu hakkında tez hazırlamanıza yardımcı olabilecek, yani sizlere danışmanlık hizmeti verebilecek akademisyenlerimiz bulunmaktadır. Bu konu hakkında daha detaylı ve güncel bilgiler için bizlere ulaşabilirsiniz.

Özgün ve Kaliteli İçerik Garantisi

Çoğunuzun bildiği üzere her tez için belirli bir intihal oranı bulunmaktadır. Yani hazırlanan bir tezin belirli bir alıntı oranına sahip olması gerekir. Bu alıntı oranının üstüne çıkan tezler jüriler tarafından reddedilmektedir. Uzun bir süreç sonucunda ortaya çıkan tezinizin jüriler tarafından reddedilmesini istemiyorsanız bu konuya dikkat etmeniz gerekmektedir. “İntihal oranımı nasıl öğreneceğim?” derseniz bizlere ulaşabilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz tezleri belirli testlerden geçirerek ne kadar intihal oranına sahip olduğunu sizlere iletebiliriz.

Buna ek olarak hazırlamış olduğunuz tezin içeriğini analiz ederek yeterince iyi olup olmadığını da sizlere bildirebiliriz. Bunun sonucunda tezinizin jüriden ret alma ihtimalinin olup olmadığını öğrenebilir ve sonuç olarak bizlerden yardım alıp almayacağınıza karar verebilirsiniz. Tez Merkezi olarak sizlerden gelecek telefonları her zaman beklemekteyiz. Dilediğiniz zaman bize ulaşarak müsait olan ilk danışmanızdan bilgi alabilirsiniz.

Zamanında Teslim ve Gizlilik Politikası

Bizlere ulaşan müşterilerimizin istekleri sonucunda ortaya çıkacak tezin tahmini olarak ne kadar zaman alacağını bildirmekteyiz. Bildirdiğimiz süre zarfında siz değerli müşterilerimizle her zaman iletişim içinde olacağımızdan şüpheniz olmasın. Vadedilen zamanda vadedildiği gibi kaliteli ve özgün tez danışmanlık hizmeti tarafınıza ulaştırılacaktır. Fakat bu noktada tezinizin son teslim tarihi de önemli bir rol oynamaktadır. Bundan dolayı mümkün olduğunca erken başvuruda bulunmanızı tavsiye ederiz.

Buna ek olarak başvuruda bulunan müşterilerin büyük bir çoğunluğu “Tezimde danışmanlık hizmeti aldığım belli olacak mı?” gibi gizlilik endişesi içeren sorular sormaktadır. Gizlilik ve güvenliğiniz konusunda sizlere garanti sunmaktayız. Bizlere ulaştığınız ve bizlerden danışmanlık hizmeti aldığınız yalnızca bizim tarafımızdan bilinen bir konu olacaktır. Tez Merkezi siz değerli müşterilerimizin gizliliği, güvenliği ve memnuniyeti işimizin en önde gelen unsurlardır. Bundan dolayı bu konuda tereddüt yaşamanızı istemeyiz. Bu başlık altında yapılan açıklama gizlilik konusunda yaşadığınız endişeyi gidermeye yetmediyse bizlere ulaşarak detaylı bilgilendirme talep edebilirsiniz. Unutmayın, 2015 senesinden bu yana hizmet vermekteyiz ve hâlen %100 memnuniyet oranını korumaktayız.

Tez Merkezi ile Nasıl İletişime Geçilir?

Hakkımızda merak edilenlerden birisi de bizimle nasıl iletişime geçileceğidir. Dilerseniz aşağıdaki adımları uygulayarak bizimle rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz:

 1. Sitemizin ana sayfasına ulaştığınızda sizleri sloganımız ve kısa bir açıklamamız karşılıyor. Bu açıklamanın altında bulunan “Bizi Arayın” tuşuna dokunmanız hâlinde doğrudan numaramıza erişebilirsiniz. Mobil cihazlarda bunu yaparak doğrudan arama ekranına yönlendirilebilirsiniz.
 2. Ana sayfamızın en alt kısmında Tez Merkezi telefon numarası ve e-posta adresi bulunmaktadır. Bu kanalları kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.
 3. Ayrıca sitemize eriştikten sonra sol alt kısımda bulunan “Danışmanımız Online” yazısının solunda bulunan kırmızı butona tıklayarak WhatsApp bağlantımıza ve telefon numaramıza ulaşabilirsiniz.

Yukarıdaki yöntemlerden hangisi sizin için uygunsa o yöntemi tercih ederek bizlere ulaşabilirsiniz. Hangi iletişim kanalını tercih ederseniz edin sizlere mümkün olan en kısa sürede dönüş sağlayacağımızdan şüpheniz olmasın. Fakat daha hızlı iletişim kurmak için doğrudan “Bizi Arayın” butonunu kullanabilir veya sitemizin ana sayfasında bulunan telefon numarasını arayabilirsiniz. Böylelikle daha hızlı iletişim sağlamış olacaksınız.

İletişim Bilgilerimiz ve İletişim Formu

Yukarıdaki başlıkta bizimle nasıl iletişime geçeceğiniz açık bir şeklide aktarılmıştır. Fakat aklında hâlen soru işareti olan kullanıcılarımız olabilir. Bu ihtimali göz önünde bulundurarak sizlere Tez Merkezi iletişim bilgilerine nasıl ulaşabileceğinizi belirtmek istedik. İletişim bilgilerini doğrudan bir yazıda belirtmek ne yazık ki mümkün değildir. Herhangi bir numara değişikliği gibi bir durumda zorluk yaşamanızı istemeyiz. Bundan dolayı her zaman güncel iletişim bilgilerine nasıl ulaşabileceğinizi anlatacağız:

 1. Öncelikle sitemizin ana sayfasına erişmelisiniz.
 2. Daha sonra yukarıdaki alanda bulunan “İletişim” butonuna tıklamalısınız.
 3. Bu butonu bulamadıysanız sitemizin en alt kısmında da aynı buton yer almaktadır.
 4. Bu butonların ikisi de aynı alana yönlendirme yapmaktadır.
 5. Butonu tıkladıktan sonra karşınıza gelen sayfadan mail adresimize ve telefon numaramıza ulaşabilirsiniz.

Tez merkezi güncel iletişim bilgileri her zaman yukarıdaki alanda bulunacaktır. Bu sayede herhangi bir iletişim kopukluğunda bu sayfayı ziyaret ederek güncel iletişim bilgilerine tekrardan erişebilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü soruyu ve yaşadığınız sorunu bu kanallar aracılığıyla bizlere bildirebilirsiniz.

Tez Projesi Danışmanlığı

Tez Projesi Danışmanlığı

Tez Projesi Danışmanlığı İçin Başvuru Süreci

Tarafımıza ulaşan müşterilerin büyük bir çoğunluğu başvuru yaparken karşılaşacakları unsurları merak etmektedir. Bundan dolayı Tez Merkezi içinde yapacakları başvuru sürecini araştırmaktadır:

 1. Öncelikle sitemize ulaşarak bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
 2. Daha sonra “Ücretsiz Ön Danışmanlık” hizmeti almayı talep etmelisiniz.
 3. Ardından ilk müsait olan danışmanımız siz değerli müşterimiz ile iletişime geçerek tüm süreci aktaracaktır.
 4. Bu süre boyunca tezinizi hazırlayacağınız konu, tezinizin derecesi, nasıl bir hizmete ihtiyaç duyduğunuz gibi kilit noktalar görüşülmektedir.
 5. Daha sonra sizlere özel bir yol haritası çıkarılmaktadır. Bu yol haritası sayesinde siz değerli müşterilerimiz danışmanlık başvuru süreci hakkında en detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Daha güncel ve detaylı bilgi alış – verişi için tarafımıza ulaşabilirsiniz. Böylelikle hem yakından tanışma fırsatı elde eder hem de kafanızdaki soru işaretlerini birlikte yok ederiz. Sizlerden gelecek telefonları ve mesajları büyük bir sabırsızlıkla beklediğimizi bilmenizi istiyoruz. Sitemizde bulunan iletişim numarasını 7/24 arayabilirsiniz. Müsaitlik durumuna göre en uygun danışmanımız sizleri karşılayacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular ve İletişim

Bizlerin hakkında merak ettiğiniz bütün konuları “Hakkımızda” sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Ayrıca “iletişim” sayfasını kullanarak güncel bütün iletişim bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular arasında en çok karşılaşılanı hizmetimiz karşılığında sizlerden talep ettiğimiz fiyat olmaktadır. Fiyat konusundan önce hizmet alacağınız tez merkezi hakkında bilgi sahibi olmanızı tavsiye etmekteyiz. Gereğinden ucuz şekilde tez hazırlayan veya danışmanlık hizmeti veren firmalar genellikle müşterilerini hüsrana uğratmaktadır. Bizim gibi kurumsal bir firmada böyle bir sıkıntı yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Fiyat konusu bizler için oldukça değişkendir. Bundan dolayı internet sitemizde herhangi bir fiyat belirtmemekteyiz. Dilerseniz bizlere ulaşarak alacağınız hizmet karşılığında sizlerden istenecek fiyatı öğrenebilirsiniz. Tez danışmanlık hizmetinde ortaya çıkacak fiyatın değişken olmasının sebebi bizler değil bizlere başvuran müşterilerdir. Her müşterinin ihtiyacı bir diğerinden farklıdır. Doğal olarak ortaya çıkacak hizmette birbirine kıyasla farklılık gösterecektir. Danışmanlık almak istediğinizin tezin konusu, uzunluğu, dili ve son teslim tarihi gibi detaylar hizmetin bedelini değiştiren unsurlardır. Bu unsurlar siz bize ulaşana kadar belirlenemeyeceği için ne yazık ki sabit fiyat belirtmemiz pek de mümkün değildir.

Tez Yazımı ve Akademik Başarı

Tez yazımı birçok öğrenci tarafından işkence gibi görülse de ilerleyen süreçte akademik başarınızı doğrudan etkileyecektir. Tez Merkezi olarak sizleri, bu yolda karşılaşacağınız engelleri birlikte aşmaya davet etmekteyiz. Hayatında ilk kez tez hazırlayacak olan bir kişinin karşılaşabileceği birçok zorluk bulunmaktadır. Bu zorluklar karşısında pes etmek birçoğunun aklına gelse de ne yazık ki bu pek mümkün değildir. Bunun yerine elinden geleni yaparak okullarını bitirebileceklerini düşünürler. Fakat içinde bolca hata bulunan bir bitirme tezi ile okulunuzu bitirmek yalnızca bir hayaldir.

Üzücü olsa da ne yazık ki gerçek budur. Bu üzücü gerçekle karşılaşmamak için bizlere başvurmanızı tavsiye etmekteyiz. Bünyemizde bulunan 112 akademisyenle birlikte karşılaşacağınız bütün zorlukların üstesinden gelebileceğimize emin olabilirsiniz. Bizlerden alacağınız danışmanlık hizmetiyle birlikte hem kusursuz bir tez hazırlayabilecek hem de üstün bir akademik başarıya ulaşabileceksiniz. Detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Tez Yazımının Akademik Kariyere Katkısı

Tez Merkezi olarak siz değerli öğrencilere bu işlemlerin akademik kariyerinize ne gibi bir katkısı olacağını ele almak istedik. Bizlere ulaşan müşterilerin büyük bir çoğunluğu bu konuyu merak etmektedir.

Tez yazımının akademik kariyere katkısı oldukça fazladır. Bunu merak eden öğrenciler tez yazmak neden önemlidir? Sorusunu da araştırmaktadır. Tez yazmanın birçok faydası bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi bilime özgün ve tek başınıza bir katkı gerçekleştiriyor olmanızdır. Ayrıca tez hazırlarken yapacağınız çalışmalar sizlere disiplini, sorumluluğu ve doğru bilgiye ulaşmanın ne kadar büyük bir uğraş gerektirdiğini hatırlatmaktadır. Bu aşamada kendi ilgi alanlarınızı, mesleğinizin üzerinize yüklediği sorumlulukları ve karşılaşacağınız sorunlarla nasıl baş edebileceğinizi daha rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz. Yani tez yazmak yalnızca akademik kariyere değil hayatınızı da büyük katkılar sağlar.

Akademik Başarı için Tez Hazırlığı

Bir tezin başarılı olabilmesi ve akademik başarıya katkı sağlaması için düzgün ve doğru şekilde planlanması gerekmektedir. Aksi durumda ne yazık ki beklenen başarı elde edilemez ve sonuç hüsran olur. İşte bunun için bir tez merkezi ile çalışmak gerekmektedir. Tez yazmak işin en kolay kısmıdır. Fakat tezi yazana kadar olan süreç oldukça zorlayıcıdır. Bu süreç analizleri, araştırmaları ve yazım tekniklerini kapsar. Bundan dolayı işin yük olan tarafı tez yazmadan önce yapılan hazırlıktır.

Tez Merkezi ile Yüksek Lisans ve Doktora Yolculuğu

Siz değerli öğrencilerimizin akademik kariyerini daha ileriye götürmek için bütün özelliklere sahibiz. Eğer aklınızda yüksek lisans veya doktora yapmak gibi bir düşünce bulunuyorsa kesinlikle bizimle çalışmanız gerekmektedir. Tez Merkezi olarak yüksek lisans ve doktora tezlerinin gerektirdiği profesyonelliğe sahibiz. Ayrıca çalışmalarımızı oldukça titiz ve dikkatli bir şekilde yürütüyoruz. Tüm bu artı özellikler sayesinde bizimle çıkacağınız yolculukta asla zorluk çekmeyecekseniz.

Tez hazırlamak bizlerle birlikte bir zorunluluktan ziyade keyfe dönüşmektedir. Bundan dolayı çıkacağınız yolda kendinize bir yol arkadaşı arıyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Sitemizde bulunan iletişim kanallarını kullanarak 7/24 iletişim kurabilirsiniz. Sizlerden gelecek aramaları ve mesajları bekliyor olacağız.