Tez Merkezi akademik olarak bizden beklediğiniz her türlü taleplerinizi hizmet kalitesinden ödün vermeden sunacaktır. Amacımız siz değerli öğrencilerin eğitim hayatları içerisinde ansızın karşılaştıkları tez hazırlama konusunda sıkıntı yaşamamasıdır.

Tez merkezleri Türkiye’nin pek çok şehrinde hizmet verir. Ancak firmamız kurumsal anlamda bu işi vergi numarası ile yapan tek kuruluştur. Sivas merkezli olarak hizmet vermiş olsak da internet üzerinden bizimle iletişime geçen her öğrencimize de sorunsuz danışmanlık ve tez yazım hizmeti sağlayabiliriz.

Üniversite eğitiminde zamanın azlığı ve iş yoğunluğu ya da sağlık sorunları nedeniyle tez yazımı konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ancak bizimle iletişime geçmeniz demek tüm sorunlarınızın hızlı bir şekilde çözümlenerek istediğiniz Tez’in yazımını gerçekleştirmeniz demek olacaktır.

EKİP ÇALIŞMASINA ÖNEM VEREN UZMAN KADRO...

Tez Danışmanlık Merkezleri arasında ekip çalışmasına önem vermekle birlikte uzman kadrosunu bünyesinde barındıran firmamız bu anlamda sizlere en kaliteli hizmeti sunar.

Tez yazımı esnasında kaynaklar önemlidir. Akademik personellerimiz tezinizi yazarken kaynak çeşitliliğine önem veriri. Bu anlamda yeterince kaynaklar araştırılıp doğru veriler elde edildikten sonra özgün bir şekilde yorumlanır. Kaynak taraması bizim için önemlidir. Tezinizin akademik düzeyi göz önünde bulundurularak bu kaynakların yönlendirilmesi de sağlanmış olacaktır.

Firmamız danışman hocalarımız ile sizler arasında bir köprü görevi oluşturur. Her üniversite için tez yazımı yapmış toplamda 112 hocamız bulunmaktadır. Akademik hocalarımızla birlikte 2014 yılından bu yana kusursuz ve sorunsuz bir şekilde size hizmet vermekteyiz.