İstanbul Tez Merkezi

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Yükseköğretim kurumunda okuyan birçok öğrenci, işletmemiz İstanbul Tez Merkezi ile iletişime geçiyor. Çünkü gerek okul bitirme projesini tamamlayabilmek gerekse bir konuda uzmanlaşmaya çalışırken yaptığı çalışmalarda destek almak için bize başvuruyor. 2005’ten beri bu sektörde titiz ve kaliteli çalışmalarıyla, uzman kadrosuyla hizmet veren işletmemiz, bugüne kadar yüzlerce öğrenciye destek oldu. Olmaya da devam ediyor. Türkiye’deki toplam yükseköğretim öğrenci sayısının yüzde 20’sini bu metropolde okuyanlar oluşturuyor.

Bir yükseköğretim kurumunda eğitim almak, öğrencilerin kendilerini çok yönlü olarak geliştirmesine katkı sunar. Aynı zamanda da bir meslek edinme yolunda iş hayatına hazırlar. Öğrenim hayatını hem okuyarak hem de bir işte çalışarak geçiren öğrenci sayısı azımsanmayacak kadar çoktur. Bu öğrenciler, hem iş yaşamanı hem de akademik kariyerini dengelemeye çalışır. Fakat yapılan araştırmalar gösteriyor ki bir iş yerinde çalışarak okumaya devam eden öğrencilerin büyük bir kısmı dersleri takip etmekte sorun yaşıyor. Hatta çoğu akademik olarak başarılı olamayacağından endişe ediyor. İstanbul Tez Merkezi olarak öğrencilerin bu endişelerini gideriyor, stressiz bir dönem geçirmelerine yardımcı oluyoruz.

Okulda verilen bitirme ödevlerini, projeleri, yüksek lisans ve doktora alanındaki çalışmaları istedikleri gibi yürütemeyen pek çok genç var. Gerek çalıştıkları için gerekse bir tezin nasıl yapılacağını bilememekten kaynaklı bu öğrenciler, tahminimizden daha fazla desteğe ve rehberliğe ihtiyaç duyuyor. Çünkü bir akademik çalışmanın adımlarını takip etmek zaman, emek ve çokça çaba gerektirir. Daha önce böyle bir çalışma yapmayan kişiler, nereden ve nasıl başlayacaklarını bilmedikleri için tecrübeli bir rehberden destek almak istiyor.

İşletmemiz, bir konuyu bilimsel veriler ışığında yorumlamakta zorlanan bu öğrencilere danışmanlık yapar. Hiçbir öğrencinin vakit kaybı yaşamasını istemez. Kurumsal bir anlayışla öğrencinin ihtiyacına yönelik bir çalışma programı hazırlanır. İşleyiş çok basittir:

 • İşletmemiz olan İstanbul Tez Merkezi ile iletişime geçtiğinizde, ekiplerimiz sizinle diyalog kurar. Çalışmanın konusu ve türü hakkında öğrenciden bilgi alınır.
 • Çalışmanın bitiş tarihi tespit edilir.
 • Çalışma hangi adımlarda, nasıl gerçekleştirilecek karar verilir.
 • İhtiyaçlar tespit edilir.
 • Çalışmanın gizliliğine duyulan özenden öğrencilerimiz memnundur. Hiçbir şekilde kişisel bilgiler bir başka şahıs ve kurumla paylaşılmaz.
 • Öğrencinin çalışmayla ilgili bilgi alması için düzenli bir bilgi akış sistemi oluşturulur.
 • Çalışma sürecinde kesintisiz erişim imkânı tanınır. Haftanın her günü her saatte çalıştığı ekiple iletişim kurabilir.
 • Ekibimiz çalışma adımlarının her aşamasını titizlikle takip eder.
 • Editöryal anlamda destek istendiğinde de eksiklikler ve düzeltilmesi gereken ifadeler üzerinde durulur.
 • Teslim tarihi dolduğunda verilen süreye uyarak çalışma hazır hale getirilip öğrenciye takdim edilir.

Bize başvuran bütün öğrencilere destek vermek için kurduğumuz İstanbul Tez Merkezi geniş uzman kadrosu sayesinde bütün alanlarda çalışma yürütebilir. Öğrenci hangi aşamada sorun yaşıyorsa sadece o aşamayla ilgili çözüm üretilebilir. Veyahut çalışma başından itibaren takip edilerek bir sistem içinde ilerlenebilir.

İstanbul Tez Yazdırma Fiyatları

Akademik çalışma yapan öğrencilerin büyük çoğunluğu İstanbul’da ikamet ettiği için arama motorlarında en fazla İstanbul tez yazdırma fiyatları sorgulatılır. Çünkü bir çalışma için destek almak isteyen öğrencilerin en fazla merak ettiği hususların başında ücretler gelir. Çünkü öğrencilerin çoğu üniversiteyle birlikte pek çok ihtiyacı karşılamak zorunda kalır. Barınma, beslenme, ulaşım gibi temel ihtiyaçlar ekonomik anlamda zorluk yaşanmasına sebep oluyor. Bir de yaptıkları çalışmalarda ücretli bir destek alma ihtiyacı doğduğunda hem kaliteli hizmet almak hem de uygun bir karşılık vermek istiyorlar.

Öğrenim sürecinin ne kadar zorlukla dolu olduğunu biliyoruz. Biz de bu zorlu dönemde makul ve ödenebilecek miktarlar belirleyerek İstanbul tez yazdırma fiyatları ile ilgili öğrencilerimize yardımcı oluyoruz. Başlangıç olarak belirlediğimiz rakam 1000 TL’dir. Ayrıca bütün türler için ortalama bir aralık belirliyoruz. Bu aralığa göre öğrencinin ihtiyaçlarına ve talep ettiği yardımın boyutuna göre ödenecek miktar belirleniyor:

· Lisans çalışmalarında belirlediğimiz aralık 1000 TL ile 3000 TL arasında değişiyor.
· Yüksek lisans çalışmaları boyunca bu meblağ 2000 TL ila 15000 TL arasında bir rakam olarak tespit ediliyor.
· Doktora çalışmalarındaki detaylara göre 5000 TL ila 50000 TL aralığında bir ücret veriliyor.

 

istanbul tez merkezi

istanbul tez merkezi

Bu ücretlerin ortaya çıkmasında etkili olan bazı faktör var. Bu yüzden bizimle iletişime geçtiğiniz anda ekibimize çalışmanızın ayrıntılarını veriyorsunuz. Ne istediğinizi, hangi aşamada takıldığınızı, nasıl bir desteğe ihtiyaç duyduğunuzu anlatıyorsunuz. Çalışmanın türü belirlenip ihtiyaç duyduğunuz destek alanları da tespit edilince ücret konusunda kolay bir hesaplama yapılabilir.

Bizim amacımız, öğrencilerimizin bu zorlu dönemlerinde kariyerlerinde bir basamak atlamalarını sağlamaktır. Akademik başarılarına bir değer daha katmalarına yardımcı olmaktır. Bu yüzden şimdiye kadar çalıştığımız bütün öğrenciler kendilerine verdiğimiz değerden ve çalışma disiplininden memnun kalarak başka öğrencilere de ekibimizi tavsiye etmiştir.

Bizim için öncelikli olan öğrencimizin çalışmasının istenilen kriterlere uygun düzenlenmesidir. Öğrenci odaklı çalışmalar yürüttüğümüz için öğrencilerin ödemede zorlanmayacakları ücret aralıkları belirliyoruz. Aynı zamanda da titiz ve emek vererek bir çalışma yürüttüğümüz için çalıştığımız uzmanların da emeklerine saygı gösteriyoruz. Bu tarz çalışmalar yoğun mesai gerektirir. Aynı zamanda dikkat, özen ve disiplin ister.

Genel bir perspektif kazanmanız için işletme olarak İstanbul tez yazdırma fiyatları belirlerken dikkat ettiğimiz başlıca faktörleri sıralayalım:

 • Çalışmanın türü ne olacak?
 • Çalışma lisansa göre mi yüksek lisansa göre mi yoksa doktoraya göre mi düzenlenecek?
 • Çalışmanın toplam kelime sayısı ne olacak?
 • Çalışmanın konusu ne?
 • Bu çalışmada hangi uzmanlar destek olacak?
 • Çalışma hangi tarihte teslim edilecek?
 • Çalışma için hangi araştırma yöntemleri kullanılacak?

İstanbul Tez Merkezi

İstanbul Tez Danışmanlık Merkezi olarak zorlu akademik çalışma süreçlerinde öğrencilere destek oluyoruz. Çünkü öğrencilerin çoğu bu süreci nasıl atlatacağını bilemiyor. Gerek zamansızlıktan gerekse çalışmayı nasıl yönlendireceğini bilemediğinden çalışmanın adımlarını geçerken zorlanıyor:

 • Çalışma alanıyla ilgili konuyu nasıl belirleyeceğini bilemiyor.
 • Konunun hangi sorularla çözüme kavuşturulacağını kestiremiyor.
 • Konunun sınırlarını çizemediği için araştırma yapamıyor.
 • Doğru kaynağı nasıl seçeceğini anlayamıyor.
 • Kargaşa ile bilgi bulmaya çalışırken çok zaman kaybediyor.
 • Zamanı iyi yönetemiyor.
 • Etkili bir plan yapamadığı için süreci kolay şekilde yürütemiyor.
 • Çalışmaya nasıl eleştirel bir gözle bakılacağını çözemiyor.
 • Başka bir işte çalışıyorsa yürüttüğü projeye konsantre olamıyor.
 • Danışman hocasına ulaşamıyor veya verimli bir iletişim kuramıyor.

İstanbul Tez Danışmanlık Merkezi olarak öğrencilerin yukarıda sıraladığımız adımları kolayca geçmesini sağlıyoruz. Bazı çalışmalar disiplinler arası ortak hareket etmeyi gerektirdiği için her alandan uzmanla rehberlik veriyoruz. Gerek doktora gerek yüksek lisans gerekse lisans ile ilgili alanların her birindeki çalışma safhalarını düzenliyoruz. İntihal sorunu yaşanmadan, kendi okudukları üniversitenin kriterlerine göre çalışmayı kaleme alıyoruz.

Hatta İstanbul Tez Danışmanlık Merkezi olarak çalışmasını bitirmiş ama kontrole ihtiyaç duyan öğrencilerimize de destek oluyoruz. Editörlerimiz eksikleri ve hataları tespit ediyor. Öğrenci ihtiyaç duyduğu takdirde çalışmayı savunmaya nasıl sunabileceği konusunda yardımcı oluyoruz. Titiz ve özenli çalışmalarımızla öğrencilerin gönlünü fethediyor, akademik başarılarına unutamayacakları bir katkı sunuyoruz. Siz de desteğe ihtiyaç duyuyorsanız tek yapmanız gereken bize ulaşmak:

 • WhatsApp’tan mesaj atabilirsiniz.
 • Sosyal Medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.
 • GSM numaramızı arayarak iletişime geçebilirsiniz.