Adana Tez Merkezi

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

900 binden fazla lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencisi olduğunu biliyoruz. Bu öğrencilerin büyük bir kısmı tez hazırlamak zorunda kalıyor. Bu süreç kimi öğrenci için zorlu geçiyor. Çünkü araştırma yapmak, yapılan araştırmalar içinden verileri doğru bir şekilde analiz etmek gerekiyor. Bu da yetmiyor; bu verilerin bilimsel kurallara uygun şekilde yorumlanıp yazılması da bir beceri gerektiriyor. Adana tez merkezi tez hazırlama sürecinde her an sizlerin yanında.

Bu süreç içinde öğrencinin gelişmesi zaman istiyor. Yeterince zamanı olmayan ve yazım sürecinde desteğe ihtiyacı olan öğrenciler kendilerine yardımcı olabilecek profesyonel bir destek arıyor. Biz bu zorlu süreçte, uzman kadromuzla bu öğrencilere destek veriyor, çalışmalarının başından sonuna kadar yanlarında yer alıyoruz.

Danışmanlık hizmeti verdiğimiz her bir çalışmayı özenle takip ediyoruz. Alanında uzman olan kadromuz, kaliteli hizmetleriyle çalışma sürecinizi kolaylaştırıyor. Bize ulaştığınız andan itibaren size yardımcı olmak ve yükünüzü hafifletmek için destek sürecini başlatıyoruz. Kurumsal hizmet anlayışı ile hizmet veriyoruz. Mağdur olmamanız adına bütün çalışma sürecini gizlilik içinde yürütüyoruz. Bize ulaştığınız andan itibaren izlediğimiz çalışma düzeni çok kolay ve basit şekilde gerçekleşiyor:

 • İlk olarak çalışmanın teslim tarihini belirliyor ve bununla ilgili bir sözleşme yapıyoruz. Çalışma süreci içinde zamansal bir sorun yaşamanızı istemiyoruz ve bu şekilde sizi güvence altına almayı tercih ediyoruz.
 • Yaptığımız sözleşmenin kimse tarafından bilinmemesini sağlıyoruz. Yani gizlilik ilkelerine riayet ediyoruz.
 • Çalışmayı takip eden danışmanımıza istediğiniz zaman ulaşma imkânı veriyoruz. O yüzden 7/24 iletişime geçebileceğiniz şekilde bir çalışma sistemi oluşturuyoruz.
 • Çalışmanızın konusu hakkında detaylı bilgi alıyoruz.
 • Hazırlık sürecinde o konuyla alâkalı alanında uzman olan ekip arkadaşlarımız destek veriyor.
 • Çalışma esnasında eksikler, yapılması gerekenler üzerinde duruyoruz.
 • Tespit ettiğimiz noksanların ve hataların kaldırılması için çalışma yürütüyoruz.
 • Size çalışma sürecinde geri dönüş sağlayarak çalışmanın aşamalarını sunuyoruz.
 • Sözleşmede belirttiğimiz tarihe uyarak teslimat yapıyoruz.

Çalışmalarımızı sürdürdüğümüz süreç boyunca bizim için önemli olan hizmetlerimizden memnun kalmanızdır. Bu yüzden bizim için iki önemli kriter vardır: güvenilirlik ve profesyonellik. Bütün ekibimiz bu iki kavrama yönelik olarak hareket eder. Bütün amacımız, merkezimize ulaştığınız andan itibaren verdiğimiz hizmetlerin sonucundan memnun kalarak ayrılmanızı sağlamaktır. Bu alanda çalışma yapmak, yazma aşamasını yürütmek emek isteyen ve çoğu zaman yoğun çalışma gerektiren bir süreç ister. Bu zorlu süreçte akademik kadromuzla yanınızdayız.

Adana Tez Yazdırma Fiyatları

Adana tez yazdırma fiyatları hakkında bilgi almak isteyenlerin merak ettiği ücretlendirme sistemimizi açıklayalım. Merkez olarak öncelikli amacımız, verdiğimiz hizmetleri en uygun şekilde fiyatlandırmaktır. Bunun için hizmetlerimizde memnuniyeti öncelikli tutarak belirlediğimiz ücretleri ikinci plana koyuyoruz. Mümkün olduğunca ücretleri en düşükte tutmayı hedefliyoruz. O yüzden de başlangıç fiyatını, 1000 TL olarak belirledik. Fikir edinmeniz için de aşağıdaki tabloda fiyat aralıkları yer alıyor:

· Lisans tezi için 1000 TL ila 3000 TL arası bir ödeme alıyoruz.
· Yüksek lisans tezi 2000 TL ila 15000 TL arasında değişiyor.
· Doktora tezi çalışmalarında ise 5000 TL ila 50000 TL aralığında değişen bir ücret ortaya çıkıyor.

 

Adana tez yazdırma fiyatları bu tablo üzerinden belirlense de aralıklar ve ücretler değişiyor. Çünkü her çalışma kendi içinde değerlendiriliyor. Bu değerlendirme faktörlerini şöyle sıralayabiliriz:

 • Proje konusu ve türü
 • Projenin uzunluğu
 • Projenin teslim süresi
 • Uzmanlık alanı
 • Hizmet kapsamları.

Öncelikle projenin sunulacağı tür önemlidir. Hangi alan için çalışma yapılacağı, konu, sayfa sayısı, fiyat üzerinde etkili olan en önemli faktörlerdendir. Uzun ve karmaşık çalışmalar daha fazla emek ve zaman gerektirdiği için fiyat da değişebilir. Lisans için gözetilen kriterlerle doktora için gözetilen unsurlar elbette ki aynı olmayacaktır. Bu noktada sizinle çalışacak olan uzman danışmanlarımız, kendi alanıyla ilgili akademik çalışmalar yürüttüğü için konuya olan hâkimiyeti ile almak istediğiniz hizmetler hususunda sizi en iyi şekilde yönlendirir. Konu ve tür farklılıkları fiyat aralığını etkileyen en önemli husustur.

Diğer yandan çalışma türüne göre yapılacak olan veri toplama, anket, mülakat veya laboratuvar çalışmaları da beraberinde ek bir ücreti getirir. Verilen hizmetin kapsamı önemlidir. Danışmanlık mı talep ediliyor? Düzenleme mi isteniyor? Bunlar da önemli kriterlerdir.

Projenin teslimat süresi de fiyat üzerinde etkili olan başka bir unsurdur. Bazen teslim süresi en kısa zamanı kapsadığında, çalışmanın aciliyetine göre gösterilen performans da farklı olur. Verilen desteğe göre ücret değişebilir.

Her ne kadar kriterler olsa da çalışmanın detayına göre kişiye özel bir fiyat belirlenir. Bizim amacımız, alanda çalışma yapan siz değerli danışanlarımıza akademik kariyerlerinde en iyi yardımı sunabilmektir. Bunun için de bizimle iletişime geçerek çalışmanıza özel olarak belirlediğimiz uygun fiyatı öğrenebilirsiniz.

Adana tez merkezi

Adana tez merkezi

Adana Tez Merkezi

Adana tez danışmanlık merkezi olarak özellikle yüksek lisans ve doktora programlarında çalışma yürüten ve bu alanlarda proje sunarken desteğe ihtiyacı olan öğrencilere ihtiyaç duydukları yardımı sağlıyoruz. Bu dönemde öğrencilerin akademik kariyerlerinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için doğru bir yönlendirme ve uzman desteği en çok ihtiyaç duydukları şeydir. Biz de merkez olarak bu süreci öğrencilerimize göre en basit ve kolay hale getirmenin yolunu düşünüyor ve öyle hizmet veriyoruz:

 • Alanında tecrübeli akademisyen kadromuz profesyonel bir hizmet sunar.
 • Her rehberimiz kendi alanında doğru yönlendirmede bulunur.
 • Bu süreç disiplinler arası bir yaklaşım gerektirdiği için geniş bir uzman kadromuz vardır.
 • Akademik forma uygun olarak yazım kuralları çerçevesinde, dil ve içerik yönünden çalışmanın kalitesini arttırma desteği verilir.

Adana tez danışmanlık merkezi olarak ortaya çıkan çalışmaların özgün olmasında ve öğrencilerin daha düzenli çalışarak başarıya ulaşmasında destek oluyoruz. Günümüzde üniversitelerin artması, doktora öğrencilerinin de artmasını beraberinde getirdi. Akademik kariyerine önem veren bu öğrenciler için yaptığımız çalışma safhası şöyle gerçekleşiyor:

 • İlk olarak kişinin aldığı alanla ilgili olarak çalışmasını en doğru yansıtacak konuyu belirliyoruz.
 • Hazırlık süreciyle beraber planlama yapıyoruz.
 • Sürecin en doğru şekilde yönetebilmesini sağlayabilmek için bir çizelge hazırlıyoruz.
 • Taslak oluşturuyoruz.
 • Bütün hazırlıklar bittikten sonra ise en iyi sunum için bütün aşamaları tamamlıyoruz.

Adım adım yürüttüğümüz, titiz çalışma süreciyle beraber öğrencilerin en iyi şekilde hazırlıklarını yapmalarına yardımcı oluyoruz.

Tez merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak için “Tez Merkezi Nedir” içeriğimizi de inceleyebilirsiniz.

Benzer bir süreç, yüksek lisans programları için de geçerli oluyor. Alandaki uzmanlığı alabilmek için bilimsel bir çalışmaya ihtiyaç duyuluyor. Bu çalışmanın yürütülmesi kimi zaman öğrenci için karmaşık süreçleri içeriyor. Veri analizi yapmak, literatür taraması gerçekleştirmek kimi zaman karmaşık gelebiliyor. Bu noktada merkezimiz, öğrencilerin özgün çalışmalar sunmasına rehberlik ediyor. Moral vererek, motive ederek süreci kolay ve etkili hale getiriyor:

 • İlk olarak konu sınırlaması yapıyoruz.
 • Araştırmanın etkili bir sonuca ermesi için doğru bir hipotez oluşturuyoruz.
 • Baştan kullanılacak olan argümanları belirliyoruz.
 • Araştırma sonucunda da elde edilen bilgileri akademik bir dil kullanarak yazıyoruz.

Yüksek lisans için oluşturduğumuz çalışmalarda istenilen tarihte teslimatın önemli olduğunu biliyoruz. Bu sebeple de zamanlamaya ayrıca özen gösteriyoruz. Titiz biçimde yürüttüğümüz bütün çalışmalarda gerek lisans gerek yüksek lisans gerekse doktora eğitimi alan kişiler için uyulması gereken kurallara uyuyoruz. Çalışmalar esnasında herhangi bir mağduriyet yaşanmaması için en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Verdiğimiz hizmetlerden istifade etmek için tek yamanız gereken bizimle iletişime geçmek.