Tez Düzenleme Merkezi

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Tez yazımı için gerekli olan pek çok kural bulunmaktadır. Kurallar hem APA kuralları gibi uluslar arası standartları hem de üniversitenizin koyduğu kuralları içermektedir. Tez düzenleme merkezi olarak tüm bu kurallara harfiyen uyulmaktadır. Tabii ki tüm bu kurallara uygun bir tez hazırlamak da zor olabilmektedir. Özellikle yüksek lisans veya doktora teziniz dışında bir çalışma yapmadıysanız bu işinizi daha da zorlaştırmaktadır. Bu noktada tez düzenleme merkezi araştırması yüksek lisans ve doktora öğrencileri tarafından çok fazla yapılmaktadır. İnsanlar hazırladıkları tezleri bir uzman görüşünden geçirmek istemektedir. Üniversiteye sunmadan önce bir uzman tarafından tezin kontrol edilmesi ve gerekli düzenlemelerin yapılması, üniversitenizin de sorunsuz bir şekilde tezinizi kabul etmesini sağlamaktadır.

Tez Düzenleme Nedir?

Tezler hazırlanırken dikkat edilmesi gereken pek çok nokta vardır. Kaynak gösterimi, atıfların yapılması, alan yazının doğru şekilde taranması, üniversitenin sunduğu tez yazım kılavuzuna uygun olması gibi dikkat edilmesi gereken çok madde bulunur. Tabii ki bunların hepsine özellikle de acemi birisinin dikkat etmesi çok zordur. Öğrenciler de tezlerini üniversiteye sunmadan önce bir uzmana inceletmek ve bir hata varsa bunları düzelttirmek istemektedir. Tez düzenleme yukarıda belirtiğimiz hataların giderilmesidir. Tez düzenleme merkezi araştırması da bu yüzden çok sık bir şekilde yapılmaktadır. İnsanlar tezlerinde bir sorun varsa bunu üniversiteye vermeden önce buldurmak ve düzelttirmek istemektedir.

Tezlerin kurallara uygun olması önemlidir. Tez sizin bu hayattaki ilk akademik çalışmanız olacaktır. Özellikle de yüksek lisans tezi yazıyorsanız ekstra dikkatli davranmanız gerekmektedir. Tabii ki bu alanda uzman olmadığınız için yaptığınız hataları da fark etmemeniz normaldir. Bu alanda bir uzmandan yardım almak işlerinizi büyük ölçüde kolaylaştıracaktır. Özellikle de iyi bir firmadan tez düzenlemesi konusunda yardım almanız tüm hatalarınızı görmenizi ve bunları bir daha yapmamanızı da sağlayacaktır. Sizlere bu noktada eğitsel açıdan da bu hizmet faydalıdır .

Tez Düzenleme Merkezleri

Tez düzenleme merkezi araması yaptığınızda karşınıza çok fazla tez yazan yerler çıkmaktadır. Bu alanda hizmet veren çok fazla firma vardır. Tabii ki bu firmalardan belirli kriterleri beklemeniz gerekmektedir. İyi bir tez almanız için bu kriterlere uygun bir firmadan hizmet almanız da önemlidir. Beklemeniz gereken kriterler;

  • Tabii ki ilk kriter firmanın alanında uzman bir ekiple çalışmasıdır. Firma mutlaka tezinizin konusu alanında uzmanlığı olan birisi ile hizmet vermelidir.
  • Firmanın ekibi üniversitenizin tez yazım kurallarına hakim olmalıdır. Tezinizi doğru olarak düzenlemesi için mutlaka bu kurallara hakim olması gerekmektedir. Firma APA kuralı gibi uluslar arası kurallara da tabii ki dikkat etmelidir.
  • Firma tezinizdeki hataları hızlı bir şekilde belirlemeli ve bu hataları gidermelidir.
  • Firma sizlere iyi bir destek sunmalıdır. Bu noktada tabii ki yaptığı düzenlemeleri de sizlere ayrıntılı bir şekilde bildirmelidir.
  • Firma fiyatlar konusunda da makul davranmalıdır. Yaptığı düzenlemeye uygun bir fiyat istemelidir.

Bu noktalara dikkat etmeniz iyi bir tez almanız için gerekmektedir.

Tez Düzenleme Merkezi Seçimi

Tez düzenleme merkezi araması yaptığınızda karşınıza onlarca firma çıkmaktadır. Tabii ki bu da bir firma seçimini zorlaştırmaktadır. Bir firma seçimi yaparken yukarıdaki şartlara dikkat etmeniz önemlidir. Firmanın bu şartlara uygun olarak hizmet verip vermediğini anlamanızın en iyi yolu da öğrenci yorumları olmaktadır. Tez Merkezi firmamız bu noktada en çok olumlu yorumu alan firmadır. Tüm tez yazım işlerinizde de tez düzenleme işlerinizde de sizlere gerekli olan yardımı sunmaktadır. Firmamız alanında uzman bir ekiple hizmet vermektedir. Tüm tezlerinizde konusunun uzmanına gönderilmekte, uzman tarafından incelenmekte ve düzenlenmektedir.