Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

 
 

Firmamız, 6698 Sayılı "Kişisel Verilen Korunması Kanunu"na riayet etmektedir. Firmamız, müşterilerinin kişisel bilgilerini asla üçüncü şahıslara satmaz, kiralamaz ve hiçbir şekilde farklı amaçlar için kullanmaz.

tezmerkezi.web.tr üzerinde hesap oluşturduğunuzda, kişisel verilerinizin ve bilgilerinizin tam güvenli ve donanımlı, yurtdışında bulunan sunucularımızda işlenmesine ve tutulmasına,  açıkça rıza gösterdiğinizi kabul etmiş olursunuz.

Kaydedilen verileriniz, tezmerkezi.web.tr kayıt sisteminde saklı tutularak, sadece aşağıdaki işlemler ile iletişim, güvenlik ve duyuru amacı için kullanılabilir.

Bu işlemler;

  • Satın alınan ürün ve hizmetler ile ilgili fatura kesimi,
  • Herhangi bir dolandırıcılık ve kötü niyetli faaliyetlere karşı ilgili mercilere bilgi akışının sağlanması,
  • Ürün ve hizmetlerimiz hakkında tanıtım ve bilgilendirme içerikli yazışmalar, basılı yayınlar, e-bültenler gibi bildirimler göndermek,
  • Sizinle ilgili olabilecek ürün ve hizmetler ile alakalı bilgi sağlamak,
  • Arz, talep analizi ve pazar araştırması yapmak,
  • İstatiksel bilgiler ile web sitesi analizi, genel tüketici talebi ve istekleri hakkında daha çok bilgiye sahip olmak,

Kişisel bilgilerinizi (şifreniz hariç), sadece tezmerkezi.web.tr bünyesindeki personel görebilir. Bunun aksi söz konusu değildir.

Firmamız, gizlilik ilkelerine son derece duyarlı ve öz verili tutum içerisindedir. Fakat sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla ulaştığınız diğer sitelerin, kendi gizlilik ilkelerine uyacağını firmamız garanti etmemekte olup güvenlik ihlali durumunda firmamız asla sorumlu değildir.

 Bu nedenle yönlendirildiğiniz sitelerin gizlilik ve güvenlik yaklaşımlarını iyi analiz etmenizi öneririz.

Sitemizde hesap oluşturduğunuzda kişisel bilgilerinizin bu amaçlar doğrultusunda kullanılmasını kabul etmiş olmaktasınız.